Odwiedź nas na
Facebook icon
Aukcje samochodowe Japonia

Aukcje samochodowe Japonia

Chcesz sprowadzić swoje wymarzone auto z innego kraju, ale nie wiesz, na czym polegają i jak przebiegają aukcje samochodowe w Japonii? Skorzystaj z naszego wsparcia – w Sakura Motors od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie importu pojazdów z kraju kwitnącej wiśni. Pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniego samochodu i zweryfikujemy jego stan – wiemy, z jakich stron korzystać i na co zwrócić uwagę, przeglądając ogłoszenia. Będziemy też reprezentować Cię podczas licytacji i zadbamy o sprawny transport auta z Japonii. W efekcie nie tylko zaoszczędzisz czas, ale unikniesz też ryzyka związanego z samodzielnym importem swoich wymarzonych czterech kółek do Polski. Jeśli wciąż masz wątpliwości, sprawdź opinie na temat naszej firmy. Mówią same za siebie – współpraca z Sakura Motors to bezpieczne i wygodne rozwiązanie.

Aukcje samochodowe Japonia – dlaczego warto powierzyć udział w licytacjach ekspertom?

Japonia to kraj, w którym odbywają się liczne aukcje samochodowe. Można znaleźć na nich prawdziwe perełki motoryzacji – luksusowe, klasyczne i sportowe auta w bardzo dobrym stanie technicznym. Używane BMW, Porsche czy Mercedesy z Japonii często mają bogate wyposażenie, niewielki przebieg i wyglądają niemal jak nowe. Nic więc dziwnego, że budzą zainteresowanie fanów motoryzacji z całego świata.

Jeśli myślisz nad sprowadzeniem auta z Japonii, masz dwie możliwości: zrobić to na własną rękę lub skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Dlaczego polecamy drugą opcję? Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. W Sakura Motors wybieramy sprawdzone, pewne portale prowadzące aukcje samochodów w Japonii i wiemy, w jaki sposób weryfikować pojazdy przed przystąpieniem do licytacji. Dzięki temu ryzyko związane z zakupem jest mniejsze. Dodatkowo bierzemy udział w aukcjach aut z Japonii w imieniu naszych klientów – nie musisz więc martwić się o przebieg licytacji i możesz zaoszczędzić czas.

Aukcje samochodów Japonia – jak wygląda współpraca z Sakura Motors?

Proces importu pojazdu z Japonii dzieli się na kilka etapów. Pierwszy krokiem jest omówienie oczekiwań i wyszukanie odpowiedniego auta. Po zaakceptowaniu naszej propozycji przychodzi czas na licytację pojazdu. Co istotne, przed przystąpieniem do aukcji szczegółowo sprawdzamy dany samochód i przedstawiamy kalkulację wszystkich kosztów związanych z importem do Polski. Ustalamy też kwotę, do której będziemy licytować auto. Dzięki temu nie ma ryzyka, że przekroczymy Twój budżet.

Po wygranej licytacji sprowadzamy samochód do Polski – pod wskazany przez Ciebie adres. Zapewniamy pełne wsparcie w załatwieniu wszystkich formalności, więc nie musisz obawiać się związanych z tym problemów. Importujemy samochody używane z Japonii od lat, dlatego możesz nam zaufać.

Jeśli interesują Cię samochody sportowe, auta klasyczne z Japonii lub inne pojazdy z kraju kwitnącej wiśni, skontaktuj się z nami. Współpraca z Sakura Motors to gwarancja kompleksowego wsparcia w licytacjach aut z Japonii.