Odwiedź nas na
Facebook icon
Auta JDM

Auta JDM

Interesuje Cię zakup auta JDM? Samochody wyprodukowane z myślą o japońskim rynku wewnętrznym nie są dostępne w sprzedaży poza granicami tego kraju. Istnieje jednak alternatywa dla zakupu nowego auta – import używanego modelu. Aby mieć pewność, że proces sprowadzenia pojazdu z Japonii przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, warto skorzystać ze wsparcia specjalistów. W Sakura Motors możesz liczyć na kompleksową obsługę w tym zakresie – służymy doradztwem, licytujemy i sprowadzamy tanie auta JDM do Polski, a następnie transportujemy je pod wskazany adres. Dzięki temu możesz stać się posiadaczem swojego wymarzonego samochodu bez większego wysiłku. Czy warto? Zdecydowanie tak – używane auta z Japonii wyróżniają się bardzo dobrym stanem technicznym i niskimi przebiegami, więc to bezpieczny zakup.

Auta JDM – samochody dla fanów japońskiej motoryzacji

Skrót JDM oznacza Japanese Domestic Market, czyli japoński rynek krajowy. Samochody określane tym mianem nie są więc dostępne na rynku europejskim. Można jednak importować je z Japonii. Dlaczego warto się na to zdecydować? Auta JDM z Japonii bez wątpienia są unikalne – dotyczy to również modeli, które posiadają swoje odpowiedniki dostępne w sprzedaży międzynarodowej. Różnice między samochodami widać m.in. w budowie silnika czy wyposażeniu.

Ze względu na wyjątkowość JDM-ów są one popularne m.in wśród kolekcjonerów. Co więcej, na przestrzeni lat doszło także do wykształcenia swego rodzaju kultury JDM zrzeszającej miłośników tuningu, wszelkiego rodzaju przeróbek, driftu i wyścigów. Często decydują się oni na modyfikacje starszych japońskich samochodów, takich jak Honda Civic, Mazda RX-7, Toyota Corolla, Nissan Skyline, Mitsubishi FTO czy Lexus IS200. Znakiem charakterystycznym aut w stylu JDM jest m.in. niskie zawieszenie.

Tanie auta JDM – bezpieczny import z Sakura Motors

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć tanie samochody JDM, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy duże doświadczenie w imporcie aut z zagranicy, a samochody używane z Japonii to nasza specjalność. Oferujemy klientom:

  • profesjonalne doradztwo w wyborze pojazdu,
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • aktywny udział w aukcjach.

To duża wygoda i oszczędność czasu. Co więcej, po wygraniu licytacji organizujemy transport auta z Japonii do Polski, więc nie musisz martwić się o to, jak dostarczysz je pod swój adres.

Pamiętaj, że oprócz JDM-ów sprowadzamy też inne używane pojazdy: Porsche, BMW czy Mercedesy z Japonii. Marzy Ci się samochód sportowy? A może od zawsze podobały Ci się auta klasyczne z Japonii? Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą!