Odwiedź nas na
Facebook icon
Audi z Japonii

Audi z Japonii

Interesuje Cię sprowadzenie ponadczasowego Audi z Japonii, które wyróżni się bardzo dobrymi właściwościami i parametrami? Korzystając z oferty Sakura Motors już teraz masz właśnie taką możliwość. Sprowadzimy dla Ciebie auto z Dalekiego Wschodu prezentujące się jak nowe, w najniższej możliwej cenie. Wszystkie sprowadzane przez nas z Japonii auta, w tym Audi, przechodzą drobiazgową inspekcję stanu technicznego. Oprócz tego importowane modele charakteryzują się w pełni sprawną i imponującą jednostką napędową. Jeśli więc w niedalekiej przyszłości chcesz zasiąść za kierownicą ekskluzywnego Audi i z przyjemnością cieszyć się z jazdy to zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji importu z Japonii. Przekonaj się, że warto podjąć współpracę z Sakura Motors.

Audi z Japonii - marka premium dla Ciebie

Jeśli Twoim niespełnionym do tej pory marzeniem jest posiadanie auta z czterema nachodzącymi na siebie kółkami na przedniej masce to koniecznie zgłoś się do nas. Audi S8, RS6, RS4 czy takie auta klasyczne z Japonii jak kultowy model R8 są egzemplarzami dość często pojawiającymi się na licytacjach. Znane ze znakomicie wyposażonego i bogatego wnętrza, a także perfekcyjnie dopracowanej technologii quattro modele Audi są szczególnie pożądane wśród marek premium. Wszystkie samochody sprowadzane przez naszą firmę z Dalekiego Wschodu są zadbane i charakteryzują się niskim przebiegiem. Wynika to z faktu, iż Japończycy słyną z tego, że szanują posiadane przez siebie dobra materialne, w tym auta. Kupując Audi z Japonii zapewniasz sobie luksus na najwyższym poziomie, którego nie da się nie zauważyć w trakcie jazdy po ulicach.

Audi z Japonii - wymarzone auto dostarczone pod Twój dom

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczamy auta z Japonii wprost pod wskazany przez Ciebie adres. Nie musisz więc fatygować się, tracić cennego czasu i odbierać samochodu z ustalonego wcześniej miejsca. Co najważniejsze transport auta z Japonii jest wliczony w kwotę całej transakcji, a koszty są Ci przedstawiane jeszcze przed przystąpieniem do licytacji. Ustalamy maksymalną kwotę, którą dysponujesz, więc masz pewność, że zmieścisz się w swoim budżecie. W swojej pracy dbamy o to, by sprowadzać wyłącznie samochody używane z Japonii o nienagannym stanie i wyglądzie, bogatym wyposażeniu i najlepszych możliwych parametrach. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy też auta przedstawicieli innych marek premium takich jak np. Mercedesy z Japonii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!