Odwiedź nas na
Facebook icon
BMW z Japonii

BMW z Japonii

Jeśli intensywnie zastanawiasz się w ostatnim czasie nad wymianą auta na nowe to chętnie sprowadzimy dla Ciebie BMW z Japonii. Gdy wiele godzin poświęconych na poszukiwania idealnego samochodu poszły na marne, to decydując się na współpracę z nami nie pożałujesz tego ani przez sekundę. Starając spełnić się oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferujemy kompleksowy pakiet obejmujący konkretne działania od licytacji, poprzez zakup i finalnie sprowadzenie auta pod ustalony uprzednio adres. Natomiast zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam zbudować zespół profesjonalistów, którzy przywiązują szczególną uwagę do weryfikacji stanu technicznego i wizualnego pojazdów. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz pewność najwyższej jakości świadczonych usług. Zapraszamy do Sakura Motors!

BMW z Japonii - samochód w wersji premium

Oferując auta klasyczne z Japonii w naszej ofercie znajdziesz jedną z marek premium, jaką jest BMW. Wśród klasyków tego niemieckiego producenta najczęściej importujemy sportowe modele takie, jak BMW M3 i M5 z Japonii. Są one idealnym wyborem, dla entuzjastów sportowych doznań charakteryzują się ogromną mocą, wyjątkowo bogatym wyposażeniem i niesamowitą popularnością w kraju, jakim jest Japonia. Samochody marki BMW, które sprowadzamy z Japonii nie posiadają żadnych śladów korozji, odprysków i ubytków na fabrycznym lakierze. Niewątpliwą zaletą samochodów osobowych BMW sprowadzanych z kraju kwitnącej wiśni są wytrzymałe i nieprzeciętnie brzmiące silniki. Zatem jeśli chcesz być dumnym posiadaczem i kierowcą tej prestiżowej marki, to nie zastanawiaj się dłużej i postaw na BMW z Japonii od Sakura Motors!

Auto z Japonii - oferta na idealne BMW i nie tylko

Sakura Motors to zaufana firma, która oferuje swoim klientom profesjonalne usługi związane ze sprowadzaniem wymarzonego auta z Japonii. Nasze wieloletnie doświadczenie przekładamy na sprowadzanie jakościowych samochodów, które z pewnością zadowolą fanów motoryzacji. Głównym celem działalności naszej firmy jest zadowolenie klienta z każdej transakcji, więc ogromną wagę przykładamy do indywidualnych życzeń lub próśb. Jeśli interesują Cię więc zadbane samochody używane z Japonii posiadające niski przebieg i luksusowe wnętrze to koniecznie zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Chcemy podkreślić, że dbamy o przejrzystość współpracy i przedstawiamy Ci przewidywane koszty m.in. te, jakie należy opłacić za transport auta z Japonii. Dla zwolenników innych marek proponujemy również wyjątkowe Audi i cenione Mercedesy z Japonii.

Importujemy z Japonii sportowe modele takie, jak:

  • BMW M3,
  • BMW M5,
  • BMW ALPINA.

Zapraszamy!