Odwiedź nas na
Facebook icon
Transport auta z Japonii

Transport auta z Japonii

Transport auta z Japonii do Europy może okazać się skomplikowany, jednak z pomocą Sakura Motors nie musisz się tym przejmować. Skorzystaj z naszych usług i spraw sobie samochód z Japonii.

Samochody używane z Japonii to coraz częstszy wybór wśród konsumentów pochodzących z europejskiego rynku motoryzacyjnego. Niepowtarzalny charakter pojazdów z kraju kwitnącej wiśni sprawia, że używane auta przyciągają uwagę kolekcjonerów i kierowców. Poznaj naszą ofertę i zdecyduj się na zakup samochodu z Japonii, podczas gdy my zajmiemy się formalnościami związanymi ze sprowadzeniem auta z Japonii. Interesuje Cię koszt sprowadzenia pojazdu z Japonii i chcesz dowiedzieć się, z czego wynikają opłaty związane z importem? Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się ściągnięciem Twojego wymarzonego samochodu do Europy. Transport auta z Japonii nie stanowi dla nas problemu. Nasi specjaliści mają kilkuletnie doświadczenie w branży importowej.

Transport samochodu z Japonii – wybierz wymarzony pojazd

Wiele osób decyduje się na sprowadzanie samochodów kupionych na aukcji lub licytacji w kraju kwitnącej wiśni, ponieważ Japończycy cenią sobie porządek i szacunek do pojazdów. Warto jest licytować auta klasyczne z Japonii z uwagi na fakt, że japońskie pojazdy cechuje dobry stan techniczny pojazdu, niskie koszty zakupu i niski przebieg. Klasyczne i luksusowe modele samochodów z kierownicą po lewej stronie to hobby, którym zarażają się obywatele Europy. Sprowadzanie aut przynosi wiele korzyści, niezależnie od tego, jakiego modelu szukasz. Porsche, Audi czy Mercedesy z Japonii? Zakup samochodu w doskonałym stanie może okazać się wyzwaniem, dlatego skontaktuj się z nami w celu skorzystania z usług Sakura Motors, które obejmują transport samochodu z Japonii. Z jakimi kosztami musimy się liczyć? Chcesz sprawdzić, jak wygląda transport do portu w Japonii? Postaw na nasze usługi i poznaj odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Transport auta z Japonii – sprowadzenie samochodu z Sakura Motors

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z importu samochodów na zamówienie? Poznaj nasz szczegółowy plan przebiegu sprowadzenia pojazdu i dowiedz się, jak wygląda podróż pojazdu do Europy. Najważniejszym krokiem jest określenie cech, których szukasz w wymarzonym pojeździe. Sakura Motors stanie się Twoim pośrednikiem w poszukiwaniach, zakupie i transporcie. Po szczegółowych oględzinach wybranego pojazdu określamy, ile kosztuje import auta z Japonii w przypadku konkretnego pojazdu, który chcesz sprowadzić. Pamiętaj o wpłacie depozytu, który wynosi nie mniej niż 10% szacowanej kwoty licytacji. Cały czas dbamy o bezpieczną podróż samochodu, od domu aukcyjnego po port w Europie, pamiętając o opłaceniu cła i podatku VAT. Chcesz się dowiedzieć, jak dokładnie wygląda cały proces transportu auta z Japonii? Dołącz do zadowolonych klientów Sakura Motors i skontaktuj się z nami już dziś.