Odwiedź nas na
Facebook icon
Co wchodzi w koszt sprowadzenia auta z Japonii?

Co wchodzi w koszt sprowadzenia auta z Japonii?

Opublikowano:
29/12/2023

Marzysz o tym, by posiadać własne japońskiego auto i zastanawiasz się, jaki jest koszt sprowadzenia auta z Japonii? W takim razie trafiłeś idealnie! Sakura Motors to doświadczona firma, która proponuje klientom właśnie tego typu usługi. Działamy kompleksowo, o czym możesz się przekonać samodzielnie, rozpoczynając z nami współpracę.

Auto z Japonii – jaki koszt sprowadzenia?

Planujesz zakup auta z Japonii na własny użytek? Z pewnością zastanawia Cię również pytanie: auto z Japonii – jaki koszt? Warto pamiętać, że zakup auta z Japonii to nie tylko cena na aukcji. Do podstawowych kosztów należą: transport do portu, składka w porcie, transport, vat; mogą pojawić się również inne nieprzewidziane wydatki. Mimo że transport auta z Japonii to dość spory wydatek, to inwestycja ta jest ze wszech miar opłacalna. Większość aut trafia do Europy drogą morską, co trwa zazwyczaj do dwóch miesięcy. Koszt zależy od wielkości pojazdu oraz wybranej spedytora.

Sprowadzenie auta zza oceanu to konieczność płacenia taryf celnych i VAT-u na granicy, które dodają się do ogólnego kosztu. Zazwyczaj opłata celna dla osobowych aut wynosi 10% wartości pojazdu, a stawka VAT to 23% wartości już z opłatą celną.

Sakura Motors – pomożemy Ci sprowadzić wymarzone auto!

Koszt auta z Japonii może być znacznie mniejszy, jeśli zdecydujemy się na współpracę z profesjonalną firmą. Sakura Motors posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i pomogła spełnić marzenie o japońskim samochodzie wielu klientom z całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz zarówno luksusowe modele aut, jednostki sportowe, jak i klasyczne auta z Japonii czy użytkowane do codziennej jazdy, czyli tak zwane „Kei cars”. Tak szeroka oferta oznacza, że znajdziemy coś praktycznie dla każdego klienta – bez względu na jego potrzeby czy budżet.

Wspomnieliśmy już, że całkowity koszt sprowadzenia auta zależny jest od wielu czynników. Podejmując współpracę z naszą firmą, każdy klient ma pewność, że dokładamy wszelkich starań, by cena usługi była stosunkowo niska. Dużo zależy od rozmiaru pojazdu – większość aut typu pikap, które są duże, mogą kosztować więcej. Nie ma jednej prawdziwej odpowiedzi na pytanie, ile wynosi koszt transportu auta z Japonii. Generalnie różne czynniki mogą wpływać na ostateczny koszt sprowadzenia auta z Japonii. Warto jednak podkreślić, że decydując się na takie rozwiązanie, otrzymujemy dostęp do aut o wysokiej jakości, które mogą być trudne do znalezienia gdzie indziej. Pamiętaj, tylko rzetelne przeanalizowanie wszystkich kosztów może dać satysfakcjonujący efekt końcowy. Współpracując z nami, masz pewność określonej kwoty – żadnych ukrytych opłat, które zaskoczą Cię w najmniej spodziewanym momencie!

Spełnij swoje marzenia już dziś i zapoznaj się z naszą ofertą! Jako firma z wieloletnim stażem i szerokimi zasięgami, możemy sprowadzić dla Ciebie:

Transport auta z Japonii nigdy nie był tak prosty! Wszystko dzięki specjalistom z firmy Sakura Motors, którzy polecają swoje niezawodne usługi. 

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza. Spróbuj ponownie.