Odwiedź nas na
Facebook icon
Japońskie auta typu SUV – które najchętniej sprowadzane?

Japońskie auta typu SUV – które najchętniej sprowadzane?

Opublikowano:
5/12/2023

Interesują Cię nowoczesne japońskie SUV-y? To pojazdy, które odznaczają się wysoką mocą, wydajnością oraz doskonałym wyglądem. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w auta z rynku japońskiego? Zapraszamy do lektury!

SUV japoński – dlaczego warto?

Japońskie SUV-y cieszą się niezwykłą popularnością. Charakteryzują się doskonałą jakością, oszczędnością, innowacyjnymi technologiami, a przede wszystkim niezawodnością. Nic zatem dziwnego, że wiele osób wybierając auta, decyduje się na sprowadzenie właśnie pojazdu z Japonii.  Japończycy znani są z tworzenia solidnych i praktycznych aut, a modele typu SUV nie stanowią wyjątku od tej reguły. Japońskie SUV-y przechodzą szereg różnych testów, tak aby mogły służyć kierowcom przez długie lata bez usterek. Warto wspomnieć jeszcze o jednym aspekcie – nawet najlepszy japoński SUV można dostać w naprawdę okazyjnej cenie. Koszt zakupu jest stosunkowo niski – zwłaszcza w porównaniu z europejskimi konkurentami. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że SUVy z Japonii są często wyposażone w zaawansowany pakiet bezpieczeństwa.

Jako najczęściej wybierane SUV-y z Japonii wymienia się:

  • Toyotę RAV4 – to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na świecie. Model ten jest dostępny w wersji z silnikiem spalinowym, ale najwięcej uwagi przyciąga jako japoński SUV hybrydowy,
  • Nissana Quashqai – to doskonała alternatywa dla tych, którzy szukają nieco mniejszego SUV-a. Model ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem, głównie za sprawą atrakcyjnej ceny i dużej ilości stosowanych nowoczesnych technologii,
  • Mitsubishi Outlander – to trzeci najpopularniejszy SUV, który jest sprowadzany z Japonii. Ten model również jest dostępny w wersji hybrydowej, co przyciąga wielu kierowców zainteresowanych ekologiczną jazdą.

Auta z Japonii – tylko z Sakura Motors

Kiedy już zdecydujemy, który SUV  japoński jest dla nas najlepszy, pozostaje postawić pytanie: jak go sprowadzić? Na szczęście istnieje firma Sakura Motors, która pomoże Ci sprowadzić swoje wymarzone używane auta z Japonii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, zatem transport auta z Japonii nie będzie stanowił dla nas żadnego wyzwania. Oprócz wspomnianych już używanych aut możemy zaproponować swoim klientom także:

Auta z Japonii – zwłaszcza wspomniane już SUV-y, są doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają bezawaryjnego, bezpiecznego i ekonomicznego auta. Modele takie jak Toyota RAV4, Nissan Qashqai czy Mitsubishi Outlander są najchętniej sprowadzanymi autami z tego segmentu. Wszystko wskazuje na to, że popularność SUV-ów japońskich będzie rosła, czemu sprzyjać będzie rozwój technologii hybrydowych i elektrycznych. Nie zwlekaj – wybierz taki pojazd, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby, a my go dla Ciebie sprowadzimy.

Współpraca z nami to gwarancja całkowitego zadowolenia, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Chętnie odpowiemy także na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapraszamy do skorzystania z naszych niezawodnych usług!

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza. Spróbuj ponownie.