Odwiedź nas na
Facebook icon
Droga morska do Europy auta z Japonii

Droga morska do Europy auta z Japonii

Opublikowano:
1/7/2024

Marzysz o posiadaniu autentycznego japońskiego samochodu? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię droga morska do Europy aut z Japonii. To dość duża odległość, ale sam proces nie jest skomplikowany. W tym artykule przyjrzymy się temu, jak działa transport statkiem auta z Japonii i ile kosztuje całe przedsięwzięcie.

Transport statkiem auta z Japonii – jak przebiega?

Najpopularniejszy sposób na sprowadzenie auta z Japonii to przewiezienie wybranych pojazdów drogą morską – oczywiście za pośrednictwem odpowiedniego transportu, czyli statku transportowego. Sposób ten wybiera się bez względu na to, jaki właściwie rodzaj samochodów sprowadzamy do Europy. Statek transportowy może przywieźć nam zarówno auta jdm, jak i klasyczne auta z Japonii.

Klienci, którzy marzą o tym, by posiadać własne auto z Japonii, powinni przede wszystkim znaleźć odpowiednią firmę transportową. Specjaliści z Sakura Motors posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu mogą ściągnąć zza oceanu pojazd praktycznie każdej marki. 

Droga morska do Europy aut z Japonii – jak wygląda?

Transport auta z Japonii przy pomocy doświadczonych specjalistów przestaje już być skomplikowanym procesem. Bez względu na to, czy wybieramy używane auta z Japonii, czy też całkowicie nowe auta z Japonii, procedura jest podobna. Rozpoczyna się ona od przygotowania samochodu do transportu. Następnie pojazd jest bezpiecznie umieszczany w kontenerze i ładowany na statek. Droga morska do Europy aut z Japonii trwa średnio od 6 do 8 tygodni, w zależności od dokładnej lokalizacji. Czas oczekiwania na pojazd z Japonii jest dość długi, co wynika przede wszystkim z odległości. Jeśli ktoś oferuje, że przywiezie pojazd z Japonii w dużo krótszym czasie, to prawdopodobnie chce nas oszukać. Znalezienie wiarygodnego dostawcy ma ogromne znaczenie – na szczęście w Sakura Motors możesz liczyć na naszych specjalistów!

Nie można zapomnieć również o tym, że tak długa droga równoznaczna jest z wieloma opłatami. Mowa tu przede wszystkim o opłacie za wysyłkę, cło, podatek VAT, a także innych. Sakura Motors zawsze kompleksowo przygotowuje zestawienie wszystkich kosztów tak, by klient zamawiający auto z Japonii nie musiał martwić się dodatkowymi kosztami. Cena takiej usługi zależy od wielu różnych czynników – między innymi wielkości pojazdu, kwoty ubezpieczenia, a także aktualnych opłat portowych. Niezależnie od okoliczności robimy wszystko, by całkowita kwota sprowadzenia pojazdu z Japonii była stosunkowo niska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprowadzania dla klienta pojazdów z Japonii. Działamy kompleksowo – kupujemy w imieniu naszych klientów samochody, przygotowujemy je do drogi, zajmujemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, a w końcu czuwamy nad całą podróżą. Po zakończeniu tych czynności podstawiamy zakupiony pojazd bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres. Współpraca z nami to gwarancja całkowitego zadowolenia! Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz rozwiejemy wątpliwości naszych potencjalnych klientów. 

Może Cię zainteresować

Wszystkie artykuły

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza. Spróbuj ponownie.