Odwiedź nas na
Facebook icon
Japońskie auta sportowe z ostatnich lat

Japońskie auta sportowe z ostatnich lat

Opublikowano:
3/11/2023

Szczególnie interesującym pojęciem z dziedziny motoryzacji, które powoli zyskuje na popularności jest JDM. Co to takiego?  Dlaczego zaskakuje swoją unikalnością i wyjątkowością? Odpowiadając  na pytanie co to: JDM jest skrótem Japan Domestic Market. W wolnym tłumaczeniu skrót ten możemy określić jako rynek wewnętrzny Japonii. W kontekście samochodów mówimy więc o pojazdach, które zostały wyprodukowane specjalnie z myślą o warunkach panujących na drogach w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Co to znaczy JDM? Odpowiadamy!

Wiemy już, co oznacza JDM. Skrót jednoznacznie wskazuje na to, do czego odnosi się samo pojęcie. Co znaczy JDM w praktyce? Przede wszystkim możemy wskazać, że japońskie samochody charakteryzuje specyficzny design, wyjątkowe barwy, odważne modyfikacje oraz nietypowe rozwiązania techniczne. Jest to właśnie rezultat specyficznych wymogów japońskiego rynku, który wymusza na producentach tworzenie aut o pewnych określonych warunkach: na przykład wymiarach, pojemności silnika czy standardzie zanieczyszczeń.

Auta JDM są przede wszystkim unikalne – naprawdę trudno jest spotkać je poza japońskimi drogami. Często posiadają moc silnika przekraczającą 280 koni mechanicznych, a także niezwykle bogate wyposażenie. Obejmuje ono elementy niespotykane zazwyczaj w standardowych pojazdach europejskich. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że samochody JDM są zawsze doskonale utrzymane i zadbane, co ma związek bezpośrednio z japońską kulturą – dbanie o posiadane rzeczy ma kluczowe znaczenie. 

JDM, czyli wyjątkowe samochody

Jeżeli zależy Ci na tym, by stać się posiadaczem wyjątkowego auta prosto z Japonii, to nasze usługi będą w tym bardzo pomocne. Jako Sakura Motors działamy w oparciu o szczegółowe wytyczne dotyczące sprowadzania pojazdów z Japonii. Warto od razu podkreślić, że posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski, którzy dzięki naszym niezawodnym usługom mogą cieszyć się tymi wyjątkowymi pojazdami. 

Co obejmuje nasza szeroka oferta? Warto wyróżnić chociażby takie usługi, jak:

  • auta JDM – dla swoich klientów znajdziemy oraz sprowadzimy te ekstrawaganckie pojazdy,
  • transport auta z Japonii – sprowadzanie pojazdów zza granicy może wydawać się trudnym zadaniem; na szczęście my doskonale orientujemy się w różnych kruczkach prawnych i robimy wszystko, by nasz klient otrzymał pojazd w możliwie najkrótszym czasie, 
  • klasyczne auta z Japonii – nasza oferta obejmuje również pojazdy klasyczne, które odznaczają się wyjątkowym wyglądem i doskonałym silnikiem.

Co równie ważne, używane auta z Japonii nie stanowią wcale wielkiego obciążenia finansowego. Z naszą pomocą klienci mogą kupić auta z Japonii już za dziesięć tysięcy złotych! Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą; gwarantujemy szybkie znalezienie odpowiedniego do potrzeb klienta pojazdu. Współpraca z nami to gwarancja całkowitego zadowolenia, o czym zresztą przekonało się już wielu klientów z całej Polski. Japońskie pojazdy to najwyższa jakość i wygoda – zachęcamy do samodzielnego przetestowania takich samochodów. 

Może Cię zainteresować

Wszystkie artykuły

Jak możemy
Ci pomóc?

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza. Spróbuj ponownie.